שירותי הכלבייה

מאלף כלבים

מאלף כלבים מקצועי, מוצאים בכלביית שילובים!
כל אדם שמגדל בביתו כלב יודע עד כמה גדולה החשיבות של האילוף. התקשורת בין הבעלים לכלב, היכולת של הכלב להבין פקודות ולבצע אותן – כל אלה חיוניים על מנת לחיות חיים תקינים ושלווים עם כלב ברחבי הבית. כלביית שילובים מציעה לכם שירות של מאלף כלבים ברמה גבוהה במיוחד.

מיהו מאלף כלבים? מאלף כלבים הוא אדם שעבר קורס של אילוף כלבים, ולמד כיצד לאלף כלב בצורה מקצועית, ללמד אותו להישמע להוראות של הבעלים וכיצד לבצע פקודות שונות. מאלף כלבים גם מלמד את הבעלים כיצד לתקשר נכון עם הכלב, כיצד להעניק לו חיזוקים בזמן התנהגות טובה וכיצד לתת חיזוקים שליליים בזמן התנהגות לא נכונה של הכלב. מקצועו של מאלף כלבים חשוב וחיוני לכל מי שמחזיק בביתו כלב ורוצה לחיות איתו בצורה נעימה ואוהבת.

הצורך במאלף הכלבים

לכאורה, ניתן לאלף כלבים באופן עצמאי. אך למעשה, הרבה מאד בעלי כלבים מתקשים באילוף, אינם מצליחים להתמיד באלוף ועושים טעויות מתוך חוסר ידע. לכן, חשוב מאד להיעזר במאלף כלבים מקצועי, אשר מסייע לבעלי הכלבים להגיע לאילוף אמיתי בצורה נכונה ומלאה, וליצור את התקשורת הטובה ביותר עם הכלב. מאלף כלבים מקצועי מסייע לכם להגיע למצב שבו הכלב שומע לכם ומבצע במדויקת את ההוראות שלכם בכל נושא, בשמחה ובהנאה, מה שתורם לאיכות החיים עם הכלב בצורה משמעותית, ומעניק לכלב גבולות נעימים וסביבת מגורים נעימה עבורו.

אודות כלביית שילובים

כלביית שילובים היא כלבייה ייחודית , שהוקמה מתך רצון לחבר בין כלבים לבני אדם בצמתים שונים של החיים, מטיפול בכלבים ועד טיפול בעזרת כלבים. כלביית שילובים מציעה לכם מאלף כלבים מקצועי, אשר יסייע לכם לאלף את הכלב שלכם בצורה הטובה ביותר. אילוף הכלבים בכלביית שילובים מתבצע אצלכם בבית או בכלבייה עצמה, בתנאי פנסיון מלאים אשר מעניקים לכלב שלכם כל מה שהוא זקוק לו. עם מאלף כלבים של כלביית שילובים, תוכלו לגדל את הכלב שלכם בהנאה מושלמת.

אוהבים כלבים? מחפשים מקצוע עם ערך מוסף שיספק לכם גם רווחה כלכלית? יתכן כי קורס מאלפי כלביםיתאים לכם במיוחדאם אתם אוהבים בעלי חיים ומחפשים קריירה שתעניק לכם תחושת סיפוק כמו גם רווחה כלכלית, כדאי לכל לשקול לעבור קורס מאלפי כלבים. קורס מאלפי כלבים הנו אחד מהקורסים המבוקשים במכללות שונות בקרב צעירים ומבוגרים בשנים האחרונות. הסיבה לכך פשוטה: העבודה עם בעלי החיים תורמת בסופו של דבר לאדם במידה רבה כמו לבעלי החיים, אם לא יותר.

מהלך הלימודים בקורס מאלפי כלבים

במהלך קורס מאלפי כלבים אצלנו במכללת שילובים, תילמדו דרכים לחינוך חברו הטוב ביותר של האדם ולטיפול בו, במטרה לגרום לו לחיבור בלתי אמצעי עם בעליו. השיטה הנלמדת בקורסים הנה שיטת החיזוקים החיוביים, בה הכלב לומד לקשר בין חיזוקים חיוביים כגון חטיף או מילה טובה לבין ההתנהגות אותה מעוניינים לחזק.שיטת לימוד זו הוכיחה את עצמה במהלך השנים כיעילה ביותר, וככזו אשר הופכת את חווית האילוף למהנה יותר הן עבור המאלף והן עבור הכלבים, אשר מקבלים חוויה לימודית מהנה וחפה מטראומות עתידיות.

קורס מאלפי כלבים אצלנו במכללת שילובים מועבר על ידי בעלי המקצוע המובילים בארץ. אלו הם מאלפים ומטפלים בעזרת כלבים להם ניסיון רב, אשר יעבירו לכם את החומר הנלמד תוך כדי התנסות מעשית בעבודה וחשיפה לכלבים עם סוגים שונים של בעיות וצרכים. כדי להצליח במלאכת אילוף הכלבים לאורך זמן נדרש לא רק ידע בתחום אילוף הכלבים אלא גם בתחום ניהול העסק.

לכן, נדבך נוסף וחשוב לא פחות שתלמדו במהלך קורס מאלפי כלבים אצלנו במכללת שילובים, הוא מנהל עסקים. בין היתר, תלמדו טכניקות שונות לשיווק העסק וכלים שיסייעו לכם להתקיים בכבוד וברווחה לאחר קורס אילוף כלבים. הדרישות על מנת לעבור קורס מאלפי כלבים הנן בסיסיות למדי ואינן כוללות ציוני בגרות או פסיכומטרי. על מנת שתוכלו להתקבל לעבור אצלנו קורס מאלפי כלבים, עליכם להיות מעל גיל שמונה עשרה ולעבור ראיון אישי. למידע נוסף השאירו לנו את פרטיכם כאן ונשמח ליצור איתכם קשר. אוהבים כלבים? מחפשים מקצוע עם ערך מוסף שיספק לכם גם רווחה כלכלית? יתכן כי קורס מאלפי כלבים יתאים לכם במיוחד.

מחפשים מאלף כלבים? רוצים ללמוד כיצד לתקשר עם הכלב שלכם?
בואו עוד היום לקורסים האיכותיים של כלביית שילובים!

יצירת קשר

כלביית שילובים

 

מיקום: בית הספר החקלאי פרדס חנה-כרכור

כתובת: דרך הנדיב, פרדס חנה כרכור, 37071

טלפון: 1599-500-189

 

שעות הפתיחה של הכלבייה: 

יום א' -ה' 8:00-13:00

            15:00-18:30

יום ו'      8:00-13:00

האתר עוצב ונבנה באהבה ע"י 
Triple Eye Digital

Triple Eye Digital Logo