כלביית שילובים
שירותי הכלבייה
שירותי הכלבייה

שירותי הכלבייה

בכלביית שילובים אנו מציעים מגוון רחב של שירותים וזה על מנת שנוכל להעניק לכם את מקסימום שאתם צריכים, אצלנו תוכל לחגוג את האירוע שלך במגוון רחב של אפשרויות: מסדנאות העשרה עם כלבים ועד ימי כייף ופעילויות.

מחנה המאלף הצעיר קיץ 2016

מחזור א: 3.7.16-21.7.16 

מחזור ב: 24.7.16-11.8.16

לא כולל ימי שישי 

שעות המחנה 8:00-13:00 

מיקום המחנה: בית הספר החקלאי פרדס חנה-כרכור

כולל ארוחת בוקר 

במחנה ילמדו:

  • אילוף כלבים בשיטות חייבות 
  • ספורט כלבני 
  • העברת כלבים במכשולים 
  • טיולים בטבע וכדומה 

פעילויות בחופשות וחגים – הפעלות מגוונות בחופשות וחגים הכוללות הכרות עם עולם הכלבים, אילוף כלבים, ספורט כלבני, טיולים בטבע ועוד המון הפתעות.

מרכז טיפולי – טיפול בעזרת כלבים למגוון רחב של אוכלוסיות מיוחדות, קשיים, וצרכים משתנים. השרות ניתן בכלבייה ו/או במוסדות שונים כגון: גני ילדים, בתי ספר, הוסטלים ומעונות, בתי אבות ועוד. המפגשים הטיפוליים תורמים במגוון מישורים: רגשי, חברתי, תקשורתי, מוטורי וקוגניטיבי. המפגשים הינם במסגרת פרטנית או קבוצתית. אנו עובדים בשיתוף עם קופות חולים, בתי חולים להפרעות נפשיות, משרד החינוך ומשרד הרווחה.

מרכז הכשרות – כלביית שילובים, בשיתוף המכללה הטכנולוגית רופין, מקיימת קורסי הסמכה למאלפי כלבים, ומטפלים בעזרת כלבים. 

מרכז אילוף וחינוך כלבים – אילוף וחינוך בתנאי פנסיון או על בסיס מפגשים בהתאם לצורך. שיטות העבודה מותאמות לאופי הכלב ולצרכי הבעלים. האילוף מתקיים בכלבייה. 

שירותי פנסיון – שירות מקצועי של טיפול בכלבים הכולל שירותי פנסיון לכלבים באיזור צפון הארץ או בשרון, טיפול בכלבכם על בסיס יומי או לאורך זמן. הכלבים זוכים למזון מובחר, טיולים והרבה חום ואהבה.

חוג אילוף כלבים – מותאמים לשכבות גיל שונות. החוגים מתקיימים בכלבייה, במתנסים ומרכזים קהילתיים על פי ביקוש.

בגרות באילוף כלבים – מסלול ייחודי הנלמד במסגרת תיכונית ברמה של 5 יחידות.

ימי גיבוש וסדנאות – סדנאות חוויתיות / לימודיות / חינוכיות, המותאמות לקהל היעד: בתי ספר, חברות פרטיות וציבוריות, צוותי חינוך ועוד, הכוללות שילוב כלבים והתנסות מעשית. 

ימי הולדת – יום הולדת באווירה שונה, אצלנו בכלבייה. חוויה בלתי נשכחת הכוללת הפעלות עם כלבים, אילוף כלבים, משחקים, מופע ועוד.לפרטים 077-727-7981

 

 

כתובת: דרך הנדיב, פרדס חנה כרכור, 37071

טלפון: 077-727-7981

 

שעות הפתיחה של הכלבייה: 

יום א' -ה' 8:00-13:00

              15:00-18:30

יום ו'      8:00-13:00 

שליחת הודעה

 

SELECTED
© 2019 כל הזכויות שמורות לכלביית שילובים